Rényi Pál Dániel

Franciaország Magyarország Kézilabda, Kézilabda Vb: Vereség A Franciáktól, A 14. Helyen Zárt Magyarország

bmw-f10-520d-chip-tuning

64. perc: Lékai átlövése nem jó, Lagarde válaszolt, kár volt ezért. (32-31) 63. perc: Ancsin lövését blokkolták, de Bóka labdát szerzett ezután. 62. perc: Bodó átlövése utat talált a hálóba. (30-31) Újabb francia hetes, Mahé pattintotta be higgadtan. (31-31) 61. perc: Jön a kétszer öt perc hosszabbítás, a franciák indították útnak a labdát. Hétmétereshez jutottak a gallok, de Descat a kapu fölé lőtt. 60. perc: Nincs francia gól, Bánhidi egalizál. (30-30) Még 17 másodperc, időt kért Franciaország. Sikerült hosszabbításra menteni hihetetlen izgalmak után. Időközben Dánia után Spanyolország és Svédország már a négy között. 59. perc: Mikler újabb védése után Máthé szépít. (30-29) Még másfél perc. 58. perc: Sietnek a magyarok, gyors gól Bókától. (30-28) 57. perc: Bodó lövéséből nincs gól, hiába volt fault, nem fújtak a bírók. Porte ziccerét védte a visszatérő Mikler. 56. perc: Eladták a labdát a franciák, Bóka büntette meg ezt. (29-27) Memtől jött a gyors válasz. (30-27) 55. perc: Bodó bejátszása rossz, most már nem fognak sietni a franciák, akik időt kértek.

1. Hirek

Hirek

magyarország franciaország kézilabda
  • Tech: Tudósok állítják: a párok kétharmada barátként indítja kapcsolatát, 22 hónap után váltanak | hvg.hu
  • Franciaország magyarország kézilabda vb
  • Magyarország franciaország kézilabda vb
  • ALMÉSSY ÉVA Esküvői ruhaszalon, menyasszonyi ruha, esküvői ruha kedvező árakon kölcsönözhető.
  • Parajdi wellness központ szükséges

Franciaország és Horvátország jutott az ausztriai férfi kézilabda Európa-bajnokság vasárnapi döntőjébe. A franciák az izlandiakat, a horvátok a lengyeleket győzték le. Az elődöntőkkel folytatódott az ausztriai férfi kézilabda Európa-bajnokság. Először a franciák játszottak az izlandiakkal. Az olimpiai- és világbajnok franciák kitűnő játékot mutattak be és Karabatics vezérletével, aki kilenc lövésből kilenc gólt lőtt, meglehetősen könnyen 36-28-ra győzték le a pekingi olimpia ezüstérmesét. A másik mérkőzésen óriási védőmunkát mutattak be a csapatok, kevés gól esett a találkozón. Sokáig szoros volt a meccs, de a második félidőben a jobban és magabiztosabban kézilabdázó horvátok felül kerekedtek és 24-21-re nyertek a lengyelek ellen. A helyszínen, Bécsben nézte végig a mérkőzést a Pick Szeged vezetőedzője, Dragan Djukics is. Az sem elképzelhetetlen, hogy az elbocsátott Ghionea helyére olyan játékost szerződtet a Pick vezetése a jobbszélre, aki a kontinensbajnokságon játszott. Bécsben szombaton, a csoportkör után kiesett magyar válogatott neve kétszer is előkerül, hiszen holnap bonyolítják le a világbajnoki selejtező sorsolását.

magyarország franciaország kézilabda vb

A sportoló közölte, hogy ez nem igazán tisztelettudó azokkal a játékosokkal szemben, akik vért és verejtéket izzadva küzdöttek azért, hogy jó állapotban érkezzenek meg a versenyre. A csapat szövetségi kapitánya pedig azon értetlenkedett, hogyan lehet ilyen nagy különbség az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) szigorú szabályai és a rendező ország szabályai között, és jelezte, hogy észrevételeiket megküldték az EHF-nek. Megfertőződött játékosok Közben a szerb válogatott szövetségi kapitánya arról számolt Twitter-oldalán, hogy néhány játékos már meg is fertőződött a kaotikus szervezésnek köszönhetően - írta Toni Gerona szintén arra panaszkodott, hogy a szállodában a csapatok egybe vannak eresztve a maszkot nem hordó vendégekkel, és a tesztekkel is gondok vannak. Chaotic organisation in @EHFEURO! Normal clients without 😷 in the same corridor with the teams, no tests for all teams, delay on the tests (still waiting to be tested when it was planned at 8:45h)… result=some players already infected.